Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Zaregistrujte se a získejte 2% slevu na veškeré zboží!

Arrma Arrma Infraction Street Bash 1:7 4WD 6S BLX RTR

RC model auta Arrma Infraction 6S BLX nenechá nikoho na pochybách o svém výkonu, auto zvládá obtížné podmínky i neupravených cest. Hravě dokáže jezdit rychlostí více než 120 km/hodinu! Při řízení vám pomůže nastavitelná elektronická stabilizace Spektrum AVC.

Katalogové číslo: ARA109001
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks

Doprava zdarma
 Po registraci: 16639 Kč

16979 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek
Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek

RC model auta Arrma INFRACTION 6S BLX nenechá nikoho na pochybách o svém výkonu, auto zvládá obtížné podmínky i neupravených cest, na kterých umí jezdit driftem a dokáže jezdit rychlostí více než 120 km/h! Při řízení vám pomůže elektronická stabilizace AVC a spolehlivá RC souprava Spektrum DSMR.

Velký, rychlý a drsný je INFRACTION 6S BLX 4WD, jezdí na všech silnicích, za všech podmínek i na štěrku, asfaltu, neupravené silnici i krátké trávě. Je to klasický truck pro street bashing. Karosérie má bronzový maskovací nástřik s aplikovanými obtisky. Pro náročné jezdce skýtá možnost nastavení přítlačného křídla, které vám umožní přizpůsobit přítlak tak, jak potřebujete. Přední nárazník příznivě přispívá aerodynamice vozu, což příznivě vede k rovnoměrnému přítlaku a umožňuje tak rychlejší a spolehlivější jízdu.

Pod karoserií je 3mm eloxovaný hliníkový podvozek se středovou výztuhou pro zvýšení pevnosti a tuhosti. Vysoce výkonný pohon 4X4 je vybaven odolnými ocelovými hnacími hřídelemi a celokovovými diferenciály. Centrální převodovku lze odstranit vyjmutím pouze pěti šroubů a významně tak urychlit servis. Posuvná lišta motorového lože umožňuje rychlý a snadný přístup k motoru. Velké nárazníky, olejové tlumiče na černě eloxovaných předních a zadních věžích udržují pneumatiky dBoots ® Hoons pevně usazené na trati. Pneumatiky jsou namontovány na 5-paprskových discích s mimořádně odolnými náboji.

ARRMA vybavila INFRACTION 6S BLX střídavým motorem 2050Kv, voděodolným* regulátorem a servem. RC souprava Spektrum™ DX2E Active™ je vybavena funkcí AVC ® Active Vehicle Control™ (elektronická stabilizace), kterou budete potřebovat při rychlé jízdě, ostré zatáčce nebo při skocích, bez toho abyste museli snížit plyn. K uvedení do provozu budete muset dokoupit dvě pohonné baterie 2S nebo 3S LiPol s konektory IC5™ nebo EC5™, nabíječ kompatibilní s LiPol a 4 baterie typu AA do vysílače.

Vlastnosti auta INFRACTION 6S BLX
 • První všestranný Street Basher Truck s využitím provozu On-a Off road
 • Dosáhne rychlost 129km/h s baterií 2x 6S a přiloženým rychlostním pastorkem
 • S náhonem 4X4 jezděte na asfaltu, štěrku, písku nebo na krátké trávě
 • Karosérie je hotová nabarvená v bronzovém stříkaném designu
 • Nastavitelné zadní křídlo umožňuje vyladit aerodynamický přítlak
 • Přední nárazník a tvar karosérie pomáhá vytvářet přítlak
 • Podvozek je z 3mm eloxovaného pevnostního hliníku 6061-T6
 • Středová výztuha podvozku zajistí maximální odolnost šasí
 • Nastavitelné přední a zadní nástavby
 • Snadno přístupné lože pro rychlé vyjmutí motoru
 • Dvě XL baterie pro napájení
 • Voděodolná* krabička přijímače
 • Účinný velký servosaver
 • Náhon 4X4 odolnými ocelovými hnacími hřídelemi
 • Celokovové diferenciály a kola převodovky
 • Nezávislé zavěšení náprav
 • Nastavitelné tlumiče z hliníku s velkým otvorem
 • Přední a zadní věže tlumičů z černě eloxovaného hliníku
 • Pneumatiky 5-Spoke a celoobvodové pneumatiky dBoots ® Hoons
 • Super odolné náboje kol pro vysokou pevnost
 • O-kroužky matic náboje kol
 • Vysílač Spektrum™ DX2E Active™
 • Přijímač Spektrum DSMR™ SRS6000 s AVC ® Active Vehicle Control™
 • Voděodloné* servo s kovovým ozubením ADS-15M
 • Střídavý motor 2050Kv BLX4074
 • Voděodolný* regulátor BLX185
Středová výztuha

Aby nedocházelo k prohýbání desky podvozku během jízdy, je tato vyztužena tuhou tyčí, která je ukotvena mezi věžemi tlumičů.

Aerodynamické řešení

Celý přední nárazník je řešen s ohledem na efektivní aerodynamické působení karosérie jako optimální přítlačné těleso, které zajistí styk s podkladem a dobrou adhesi pneumatik na vozovce.

Velké hliníkové olejové tlumiče

Tlumiče se zásadním způsobem podílí na jízdních vlastnostech auta, proto se na nich rozhodně nešetřilo. Konstrukce je speciálně vyladěna pro optimální jízdní vlastnosti, hliníkové tělo, kvalitní ocelové pružiny a nastavitená tuhost odpružení.

Spousta prostoru pro baterie

K pohonu auta potřebujete 2 sady baterií LiPol, pro které je připraven velkorysý prostor. Baterie se poutají křížovými páskami se suchým zipem, proto baterie velmi dobře drží na místě a jejich výměna je snadná.

Náročná a efektní povrchová úprava

Na karosérii si dal výrobce záležet a je jak je obvyklé ve vysoké kvalitě. Náročný design tvoří jakoby maskovací povrch v bronzových odstínech kovu a řada doplňků, jako nápisy, světla, výztuhy, okna a další.

Agresivní vzhled dBoots HOONS

Pneumatiky dBoots ® HOONS 100mm jsou určeny pro extrémní jízdu po silnici, namontovány jsou na a 5-paprskových discích 83mm.

Ochrana karosérie

Pokud dojde k tomu, že se auto ocitne koly vzhůru, má karosérie prvky ochrany proti poškození, které by měly zabránit větším škodám. Na budce řidiče jsou plastové výstupky a za kabinou jsou plastové výztuhy které brání zborcení karosérie.

Integrované aerodynamické prvky

Šasí není jen díl sloužící ke spojení jednotlivých komponent auta ale má i důležitou funkci k zajištění účinného přítlaku vozu. Na černém eloxovaném podvozku je nainstalován difuzor pro hladké proudění vzduchu na spodní straně auta.

Obsahuje pastorek pro rychlou jízdu

V balení setu je obsažen pastorek, který nainstalujete pokud budete chtít využívat maximální rychlost pohonu s bateriemi LiPol 6S.

Efektní jiskry

Chcete mít auto, ze kterého létají při jízdě jiskry? Pořiďte si tuningový díl titanové šrouby, které se zašroubují do zadního spodního difuzoru.

Montáž a nastavení motoru

Při výměně pastorku nemusíte demontovat celý motor ale stačí povolit šrouby a motor si posunout v hliníkové kolejničce.

Jak na diferenciál?

Diferenciály nemusíte pracně a dlouho demontovat, stačí uvolnit pár šroubů a diferenciál máte k dispozici v ruce.

Pevné a tuhé díly

Tuhé ramena a komponenty hnacího ústrojí udrží vaše auto po dlouhý čas v provozu.

Výkonný střídavý motor

Motor Arrma BLX4074 s 2050 ot/min/V je dokonale vyladěn pro použití s regulátorem BLX185. Díky čtyřpólovému provedení má motor velký točivý moment a jemný chod i v nízkých otáčkách. Motor může být napájen až 6-ti články LiPo akumulátorů. Černě eloxovaný hliníkový obal má perfektní vzhled, 4-pólová konfigurace dodává hladký a konzistentní přenos výkonu. Zlacené konektory umožňují rychlé a snadné odstranění vodičů při čištění vašeho auta.

Motor lze osadit aktivním chladičem Castle Creations - objednací číslo CC-011-0004-00.

Voděodolný* regulátor Arrma BLX185

V modelu je nainstalován voděodolný* střídavý regulátor BLX185, který zajišďuje zajišďuje konzistentní řízení výkonu motoru. Napájecí vodiče jsou osazeny spolehlivými konektory, které jsou zapojeny do Y-kabelu (v případě používání jednoho 4 nebo 6-ti článkového akumulátoru, stačí na jeden konektor zapojit zkratovací propojku). Regulátor je osazen ventilátorem, který udržuje přijatelnou teplotu regulátoru při intenzivním ježdění.

Regulátor je kompatibilní se tří, čtyř nebo šesti článkovými LiPo akumulátory. Doporučujeme používat akumulátory o kapacitě alespoň 5000 mAh / 35C.

Samozřejmostí je možnost kalibrace pro jiné typy vysílačů. Na regulátoru lze nastavit pomocí tlačítka těchto 5 základních parametrů.

 1. Typ akumulátorů: NiMH / LiPo.
  Upozornění: U novějších regulátorů nelze změnit nastavení na NiMH.
 2. Omezení akcelerace: v 9 krocích (na kluzkých površích je pro zamezení prokluzu kol lepší používat menší akceleraci)
 3. Omezení síly brzdy: 25%, 37.5% a 50%
 4. Režim: Vpřed/brzda/zpátečka nebo vpřed/brzda
 5. Smysl otáčení motoru: Normální nebo reverzní
Vysílač Spektrum DX2E

Dvoukanálový vysílač Spektrum DX2E s integrovanou anténou, jednoduchým a rychlým nastavením.

 • Reverz a trim na kanálu plynu a řízení
 • Kontrola napětí baterií vysílače pomocí zelené LED diody
 • Nastavitelný Fail-safe
 • Podpora stabilizačního systému Spektrum AVC - míra stability se nastavuje potenciometrem dvojích výchylek
Přijímač SRS6000 s technologií AVC

Šesti kanálový přijímač se systémrm AVC (Active Vehicle Control). Technologie AVC je nejnovější inovací Spektrum od Horizon Hobby v oblasti přijímačů pro modely aut. Tento stabilizační systém přináší zcela nový způsob řízení RC aut. AVC technologie využívá senzory pro korekce řízení a současně plynu. Výsledkem je plynulejší jízda, stabilní chování na rovině i v zatáčkách a bezpečnější držení stopy.

Voděodolné servo s kovovými převody

Servo řízení ADS-15M s momentem 15kg.cm při 7,4 V je vysoce výkonné servo řízení ve voděodolném* provedení a s kovovými převody. Servo má standardní rozměry 41 x 20 x 38 mm.

Nové konektory IC5

Nové konektory IC5 mají moderní konstrukci s důrazem na bezpečnost a jednoduchost. Kontakty jsou tvořeny zlacenými kolíky a dutinkami o průměru 5 mm.

Jak již bylo uvedeno, konektory byly navrženy s důrazem na bezpečné a jednoduché používání. Konektory nelze přepólovat, kontakty i pájené spoje jsou překryty plastovým obalem. Konektor IC5 je zpětně kompatibilní s EC5.

* Informace o specifikaci voděodolnosti naleznete v návodu k použití. Tipy a triky na provoz v mokrém prostředí naleznete v blogu.


Specifikace:
Typ: Cestovní
Měřítko: 1:7
Délka: 695 mm
Šířka: 310 mm
Rozvor: 406 mm
Světlá výška podvozku: 15 mm
Hmotnost: 4800 g
Náhon: 4WD
Motor: Střídavý 4074 2050Kv
Prostor pro baterii: 2 schránky 180 x 55 x 70 mm
Výška: 200 mmDoporučené příslušenství (41)
Náhradní díly (3)

Kat. číslo: C-13093
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-16040
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
189 Kč

Kat. číslo: C-48489-LE
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
3439 Kč

Kat. číslo: C-48490
Zásoba: Není skladem
4609 Kč

Kat. číslo: C-48491
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
8349 Kč

Kat. číslo: C-81225
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-81235
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-81245
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-81510
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-81530
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
169 Kč

Kat. číslo: C-90246
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
289 Kč

Kat. číslo: DYN1400
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
509 Kč

Kat. číslo: DYN2806
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
479 Kč

Kat. číslo: DYN2819
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
479 Kč

Kat. číslo: DYN2904
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
719 Kč

Kat. číslo: DYNC2015EU
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1799 Kč

Kat. číslo: DYNT0100
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1169 Kč

Kat. číslo: DYNT0501
Zásoba: Není skladem
1069 Kč

Kat. číslo: FO-FS-LCB02
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
299 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: FO-LGL-CLEC5
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
199 Kč

Kat. číslo: FS-G06/10
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
139 Kč

Kat. číslo: HSPM002
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
269 Kč

Kat. číslo: HSPM003
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
269 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3414A
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1099 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3414B
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1199 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3416
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
999 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3438
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1499 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3492
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
799 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3527
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
219 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3603
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
149 Kč

Kat. číslo: NA3618
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
229 Kč

Žádný obrázek
Kat. číslo: NA3630D
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
239 Kč
Kat. číslo: SPMXBC100
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1399 Kč

Kat. číslo: SPMXC1000
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1799 Kč

Kat. číslo: SPMXC1010I
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
4219 Kč

Kat. číslo: SPMXC10201I
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
3139 Kč

Kat. číslo: SPMXC10202I
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
2399 Kč

Kat. číslo: SPMXCA507
Zásoba: Není skladem
299 Kč

Kat. číslo: XT-04199
Zásoba: Není skladem
799 Kč

Kat. číslo: XT-05199
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
999 Kč

Kat. číslo: XT-06199
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
1549 Kč
Informace