Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Bburago Bburago Mercedes-Benz Actros s Ford Focus Combi

Kovový model Bburago 18-31459 - Mercedes-Benz Actros s Ford Focus Combi v měřítku 1:43. Jsou vyrobeny z kovových a plastových dílů v detailním provedení. Actros má patrové pohyblivé nákladové plochy, které se dají rozdělit na dvě části. Sestavený je přibližně 47 cm velký v bílé barvě. Autíčko Fokus Combi má červenou barvu a je přibližně 10 cm velké.

Katalogové číslo: BB18-31459
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks


699 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek

Jste vášnivý sběratel modelů dopravní techniky? Nebo chcete udělat radost svému dítěti, přátelům nebo známým? Bburago Vám přináší modely techniky, které jsou pro tyto účely přímo dělané.

Model Bburago 18-31459 - Mercedes-Benz Actros s modelem auta Ford Focus Combi v měřítku 1:43 je vyrobený z kovových a plastových dílů. Actros má patrové pohyblivé nákladové plochy pro najíždění a sjíždění modelu auta. Barva modelu je bílá, dá se rozdělit na dvě části - kabina pro řidiče s nákladovou plochou o velikosti přibližně 24 cm a přídavná nákladová plocha o velikosti přibližně 25 cm. Sestavený model Mercedes-Benz Actros je velký přibližně 47 cm. Barva Ford Focus Combi je červená a je přibližně 10 cm velký.

Sběratelské modely Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru a získá si Vás jedinečným provedením, který je inspirován skutečnou předlohou.

Informace o Actros

Mercedes-Benz Actros je těžký nákladní automobil, který od roku 1995 vyrábí německá automobilka Mercedes-Benz. Je běžně používaný k přepravě, těžkou distribuční dopravu a dopravu stavebních materiálů na dlouhé vzdálenosti. Je dostupný v nosnostech od 18 tun a je poháněn naftovými motory V6 a V8 s turbodmychadly a mezichladičem.

Informace o Focus Combi

Druhá generace Focusu Mk II byla představena v roce 2004. Založena byla na nové podvozkové platformě Ford C1. Chválené zavěšení první generace si vůz ponechal, bylo jen jemně upraveno. Vůz proti předchůdci výrazně narostl to přispělo k většímu zavazadlovému prostoru a prostoru v interiéru.

Focus se na trh dostal stejně jako v první generaci ve tří a pětidveřovém hatchbacku a také jako pětidveřové kombi. Čtyřdveřový sedan a sportovní verze ST přišly v dalším roce, v roce 2005.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Model má natáčecí pryžové kolečka, funkční zadní závěs a odjímatelnou kabinu.
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Specifikace:
Měřítko: 1:43
Řada: Bburago Multicar Carrier
Značka: Mercedes-Benz / Ford
Model: Actros / Focus Combi
Délka: Přibližně 47 cm a 10 cm
Barva: Bílá / červená
Otevírací dveře: Ne
Zatáčení kol: Ne
Uvedení do provozu: 2008 / 2004Doporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace