Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Model zemědělského traktoru Bburago 18-31655 - New Holland T7.315 s vlečkou a dřevem v měřítku 1:43. Je vyroben z kovových a plastových dílů. Model má pryžové kolečka na setrvačník, odjímatelnou kabinu, detailní zpracování. Traktor v modré barvě s vlečkou v zelené barvě je přibližně 30 cm velký.

Katalogové číslo: BB18-31655
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks


259 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek

Jste vášnivý sběratel modelů zemědělské techniky? Nebo chcete udělat radost svému malému farmáři? Bburago Vám přináší modely techniky, které jsou pro tyto účely přímo dělané.

Model Bburago 18-31655 - traktor New Holland T7.315 s vlečkou dřeva v měřítku 1:43 je vyrobený z kovových a plastových dílů. Model traktoru má setrvačník, odjímatelnou kabinu a je v detailním provedení. Na zadní závěs se připojí vlečka plná dřeva, na které je umístěný pohyblivý drapákem. Traktor je přibližně 13 cm velký, vlečka je přibližně 18 cm velká.

Sběratelské modely Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru a získá si Vás jedinečným provedením, který je inspirován skutečnou předlohou.

Informace o předloze

New Holland vyvinul novou modelovou řadu velkých traktorů T7 Heavy Duty, která je určena k bezkonkurenční všestrannosti při provádění široké škály pracovních činností. Ideální jsou pro těžké polní práce, lisování balíků sena, sečení, rozmetání hnoje a další větší i menší práce.

T7.315 je vybavený motorem se systémem ECOBlue™ Hi-eSCR ( High-Efficiency Selective Catalytic Reduction ) díky čemuž splňují nové emisní normy. Maximální výkon je 231 kW / 313 koní, maximální rychlost 50 km/h.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Model má natáčecí pryžové kolečka, funkční zadní závěs a odjímatelnou kabinu.
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Specifikace:
Měřítko: 1:43
Řada: Bburago Farm
Značka: New Holland
Model: T7.315
Délka: Celkem přibližně 30 cm
Barva: Modrá, zelená
Otevírací dveře: Ne
Zatáčení kol: Ne
Uvedení do provozu: 2016Doporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace