Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Bburago Bburago New Holland T7.315 (sada 12ks)

Sada 12 modelů zemědělské techniky Bburago 18-31650 New Holland T7.315 s vlečkami v měřítku 1:43 nejen pro sběratele. Velikost traktoru je přibližně 13 cm, barva modelů je modrá. Jsou vyrobeny z kovových a plastových dílů v detailním provedení. Vlečky jsou v různém barevném provedení o velikostech 18 cm až 13 cm.

Katalogové číslo: BB18-31650
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks


3039 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek

Jste vášnivý sběratel modelů zemědělské techniky? Nebo chcete udělat radost svému malému farmáři? Bburago Vám přináší modely techniky, které jsou pro tyto účely přímo dělané.

Sada 12 modelů traktorů s vlečkami Bburago 18-31650 New Holland T7.315 v měřítku 1:43 nejen pro sběratele. Velikost traktorů je přibližně 13 cm. Jsou vyrobeny z kovových a plastových dílů v detailním provedení, dodávaný v modrém provedení.

Vlečky jsou v různém barevném provedení o velikostech 13 - 18 cm, vyrobeny z plastu.

Display box obsahuje 12 kusů modelů za velmi výhodnou cenu s náhodným výběrem traktorů s vlečkou.

Sběratelské modely Bburago patří mezi neoblíbenější na trhu, nejen díky pěknému zpracování, ale také přívětivé ceně. Karosérie modelů je vyrobena ze zinkohliníkové slitiny, která je kombinovaná s plastovými díly. Model obsahuje velké množství detailů interiéru, exteriéru a získá si Vás jedinečným provedením, který je inspirován skutečnou předlohou.

Informace o předloze

New Holland vyvinul novou modelovou řadu velkých traktorů T7 Heavy Duty, která je určena k bezkonkurenční všestrannosti při provádění široké škály pracovních činností. Ideální jsou pro těžké polní práce, lisování balíků sena, sečení, rozmetání hnoje a další větší i menší práce.

T7.315 je vybavený motorem se systémem ECOBlue™ Hi-eSCR ( High-Efficiency Selective Catalytic Reduction ) díky čemuž splňují nové emisní normy. Maximální výkon je 231 kW / 313 koní, maximální rychlost 50 km/h.

Řada modelů Bburago Classic

Řada Bburago Classic nabízí detailní provedení tamponového tisku, podrobně vytvořené vnitřní detaily modelu (např. přístrojová deska). Modely jsou baleny v tradičním balení Bburago bez plastového podstavce pro sběratele.

Klíčové vlastnosti
  • Model má natáčecí pryžové kolečka, funkční zadní závěs a odjímatelnou kabinu.
  • Karosérie je vyrobena z litého kovu.
  • Karosérie je potištěna tampónovým tiskem kvalitní barvou.
  • Detailní zpracování.
  • Vhodné pro děti od 3 let.

Specifikace:
Měřítko: 1:43
Řada: Bburago Farm
Značka: New Holland
Model: T7.315
Délka: Celkem podle druhu
Barva: Modrá, podle typu
Otevírací dveře: Ne
Zatáčení kol: Ne
Uvedení do provozu: 2016Doporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace