Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Ninco NINCORACERS Dozer RTR

NINCORACERS Dozer-terénní vozidlo s pásovým pohonem. Projede každým terénem a překoná každou překážku. Dokáže se otáčet na místě o 360 °. Zvládne hravě jízdu po zadních kolech Wheelie. Pákový vysílač pracující na frekvenci 2,4 Ghz.

Katalogové číslo: NH93149
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks


749 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek
Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek

NINCORACERS Dozer-terénní vozidlo s pásovým pohonem. Model má modrou karoserii a oranžové pásy. Pásový pohon zajišďuje modelu skvělou průchodnost terénem, včetně bláta, písku a dokonce i sněhu. RC model Dozer se dokáže otáčet na místě o 360 °. Zvládne dokonce i jízdu po zadních kolech Wheelie. Vyjede i do strmého kopce a žádná překážka pro něj není nepřekonatelná. S tímto modelem zažijete skvělou zábavu.

Vysílač

Pákový ovladač V modré barvě je skvěle ergonomicky zpracován a velmi dobře padne každému do ruky. Řízení RC modelu je citlivé, přesné a intuitivní. Zvolená frekvence v pásmu 2,4GHz zajišďuje odolnost vůči rušení. Má tyto funkce: vpřed, doleva, doprava, vzad, doleva vzad a doprava vzad. Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní, zvládnou jej i malé děti.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti NINCORACERS Dozer
  • Pásový pohon
  • Skvělá průchodnost terénem
  • Otáčení o 360 °
  • Jízda po zadních kolech Wheelie
  • Pákový vysílač 2,4 Ghz
  • Intuitivní ovládání modelu
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.


Specifikace:
Měřítko: 1:16
Náhon: 4WD
Motor: StejnosměrnýDoporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace