Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Zaregistrujte se a získejte 2% slevu na veškeré zboží!

Nový model stíhacího vozu Nincoracer Watch car Skull. Model v černém provedení s bílými koly, doplňky a obřím funkčním kulometem na kapotě. K jeho ovládání slouží náramkový vysílač s dosahem 10 metrů. Model je možné také řídit hlasovými příkazy. LED osvětlení pro noční řádění.

Katalogové číslo: NH93126
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks

 Po registraci: 1077 Kč

1099 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek

Ninco uvádí na trh jeden ze tří stíhacích vozů na dálkové ovládání Nincoracer Watch car Skull. Model s temně černou karoserii a bílými doplňky. Nízkoprofilové silniční pneumatiky se skvělou přilnavostí a bílými disky. Na kapotě je obrovský černý kulomet, který na váš povel vystřelí až šest střel. Parádní vychytávkou jsou funkční LED světlomety, díky kterým můžete zažít dobrodružství při noční jízdě. Doba jízdy je 5 minut.

Ovládání

Auto je řízeno náramkovým ovladačem ve stylu tajného agenta, který děti ocení. Pracuje v pásmu 2,4 GHz s dosahem 10 metrů. Ovládání auta je možné manuálně tlačítky nebo hlasovými povely. Manuální tlačítka mají tyto funkce - jízda dopředu, dozadu, vlevo, vpravo a výstřel. Ovládání hlasovými povely. Nejprve je potřeba nahrát do ovladače vlastní hlasové povely. Ovladač pak bude reagovat pouze na Váš hlas. Funkce jsou totožné s manuálním řízením tlačítky, navíc však můžete aktivovat ještě funkci turbo a otočení auta o 180 °

Klíčové vlastnosti Nincoracer Watch car Skull
  • Krásné barevné provedení
  • LED světlomety
  • Funkční kulomet
  • Náramkový ovladač
  • Hlasové i manuální ovládání

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.


Specifikace:
Typ: Truggy
Délka: 190 mm
Šířka: 100 mm
Náhon: 2WD
Motor: StejnosměrnýDoporučené příslušenství (3)
Náhradní díly (0)

Kat. číslo: EM-B04218
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
799 Kč

Kat. číslo: EM-B08184
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
89 Kč

Kat. číslo: EM-B08274
Zásoba: V ext. skladě > 10ks
109 Kč
Informace