Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Ninco NINCOCEAN Sea Dart RTR

Rychlý RC model sportovního člunu se dvěma motory vyniká hlavně svou dobrou ovladatelností a rychlostí. Tlačítkový vysílač s dosahem 10 metrů. Provoz na tužkové baterie. Zářivě žlutá paluba je dobře viditelná na hladině. Je dlouhý 29 centimetrů. Je vhodný do bazénu i na přírodní vodní plochy. Je dlouhý 29 cm.

Katalogové číslo: NH99028
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks


599 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek

Rychlý RC model sportovního člunu Sea Dart-Mořská Šipka od společnosti Ninco. Jedná se o menší model. Je velmi rychlý a dělá skvěle i prudké obraty. Sportovně laděná paluba v zářivě žlutém provedení. Model má dva stejnosměrné motory které roztáčí protiběžnén lodní šrouby. Potřebnou energii motorům dodávají 3xAA baterie.

Vysílač

Tlačítkový vysílač je konstruován tak, aby vyhovoval především dětem. Má dosah 10 metrů a provoz zajišďují 3xAA baterie. Má funkce plavba dopředu, plavba dozadu a zatáčení vlevo nebo vpravo. Pracuje na frekvenci 40MHz tak že nedochází k žádnému rušení.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti Sea Dart
  • Rychlý a obratný model
  • Dva silné motory
  • Ergonomicky zpracovaný tlačítkový vysílač s dosahem 10 metrů
  • Provoz na AA baterie
  • Orientační doba provozu 3-5 minut
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.


Specifikace:
Konstrukce: Sportovní člun
Druh stavebnice: RTR
Typ: Motorový
Délka: 240mm
Šířka: 80mm
Výška: 60mm
Druh pohonu: Elektrický
Hmotnost: 152gDoporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace