Aktuality | Naše firma | Kontakt | Nákupní řád | Reklamační řád | Ztráta hesla
Přihlášení | Registrace
Položek: 0
Cena: 0 Kč
Nákupní košík

Zaregistrujte se a získejte 2% slevu na veškeré zboží!

Ninco NINCOAIR Flog

RC vrtulník NINCOAIR Flog je díky integrovanému gyroskopu skvělou volbou pro začátečníky. Je velmi stabilní a proto vhodný zejména do interiéru. Integrovaný LiPol akumulátor 3,7V 100mAh. Přesné ovládání zajišďuje pákový ovladač s infračerveným přenosem.

Katalogové číslo: NH90100
Dostupnost: 4-7 dní
Zásoba: V ext. skladě > 10ks

 Po registraci: 587 Kč

599 Kč
cena vč. DPH
ks   


Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek Kliknutím zobrazíte obrázek

RC vrtulník NINCOAIR Flog od společnosti Ninco je vhodný pro začínající piloty. Díky své konstrukci a integrovanému gyroskopu je při letu velmi stabilní. Nová prodloužená ocasní část ještě zvyšuje přesnost řízení modelu. K vůli své malé hmotnosti je Flog určen hlavně do interiéru. Váš dětský pokoj se rázem stane letištěm, nebo psací stůl heliportem. Ve předu je vrtulník opatřen LED světlem pro noční dobrodružství. Flog má odolnou konstrukci. Plastová kapota je v oranžové barvě. Dva protiběžné rotory roztáčí výkonné stejnosměrné motory.

Vysílač

Pákový ovladač s infračerveným přenosem má dosah 8 metrů. Svojí koncepcí je přizpůsoben hlavně pro děti. K jeho napájení je potřeba dokoupit 6x 1,5V AA baterii. Na vrchní straně je opatřen schránkou ve které je ukrytý kabel, kterým lze akumulátor modelu nabíjet. Vysílač má tyto funkce: stoupání nahoru, klesání dolu a otáčení vlevo nebo vpravo. Na přední straně jsou dvě tlačítka trimu, kterými lze jemně doladit let modelu.

Akumulátor

S kvalitním LiPo akumulátorem 3,7V 100mAh je RC model v provozu 5 až 7 minut a není potřeba dokupovat drahé tužkové baterie. Přiloženým USB nabíječem nabijete akumulátor za 30 až 40 minut. Jako zdroj je možné použít síďový zdroj pro běžné nabíječky mobilních telefonů, tabletů, nebo power banku a samozřejmě také USB výstup Vašeho počítače. Akumulátor je také možné nabíjet již zmíněným ovladačem.

Společnost NINCO byla založena v roce 1993 v Barceloně. Je významným evropským výrobcem hraček. S výrobky NINCO se můžete setkat nejen v Evropě, ale také na ostatních kontinentech, jako například v Austrálii, severní, nebo jižní Americe. Nyní, si získává pevné postavení i v České republice. V začátcích se společnosti NINCO věnovala hlavně autodráhám, v roce 2006 rozšířila své portfolio o výrobu hobby RC modelů na dálkové ovládání. V současnosti dodává na trh široké spektrum hraček, jako jsou RC modely aut, lodí, vrtulníků, dronů, robotů a pokračuje dále ve výrobě kvalitních autodráh. To co NINCO odlišuje od konkurence je kvalitní vývojový tým, detailní zpracování všech modelů a velmi dobrá kvalita při zachování příznivé ceny.

Klíčové vlastnosti vrtulníku Flog
  • Odolná konstrukce
  • Snadná ovladatelnost
  • Vestavěný LiPo akumulátor 3,7V 100mAh
  • Doba letu 5-7 minut
  • Dobíjení z vysílače nebo USB nabíječem
  • Ergonomicky zpracovaný pákový vysílač
  • Dva protiběžné rotory
  • LED osvětlení
  • Příznivá cena
RC modely vs. RC hračky

V našem sortimentu nově nabízíme RC hračky od známého Evropského výrobce NINCO. RC hračky jsou vhodné především pro děti nebo začátečníky na první seznámení s RC technikou. Jejich konstrukce a zpracovaní je proti RC modelům daleko jednodušší. Taktéž výkon a dosahované rychlosti jsou přizpůsobeny dětem a uživatelům začátečníkům. Každopádně RC hračky NINCO patří mezi nejlepší a nejkvalitnější na trhu. RC hračky jsou oproti RC modelům výrazně levnější.

V případě, že Vás či Vaše děti bude RC bavit, nebo si budete chtít pořídit propracovaný výkonný model, jsou jasnou volbou značkové RC modely. Náš sortiment je velmi široký, a to jak v RC letadlech, vrtulnících, dronech, autech či RC lodích. RC modely jsou výrazně pokročilejší, rychlejší, výkonnější, s množstvím funkcí a věrnými vlastnostmi. Na rozdíl od RC hraček se dají udržovat pomocí náhradních dílů, nebo dokonce vylepšovat tuningovými díly.

Více informací o rozdílech mezi RC modely a RC hračkami naleznete zde.


Specifikace:
Druh stavebnice: RTF
Uspořádání rotorů: Protiběžné
Náročnost pilotáže: Začátečník
Průměr rotoru: 172
Délka: 260mm
Výška: 110mm
Hmotnost: 35g
Baterie: LiPo 3,7 100mAh
Doba letu: 5-8 minutDoporučené příslušenství (0)
Náhradní díly (0)
Zádné doporučené příslušenství
Informace